Parrot ZIKMU Pearl Grey značky PARROT - 1A19A2

image for Parrot ZIKMU Pearl Grey provided by LaDEN

Těchto Sofistikované reproduktorů však rys jediný pouze není dílenské význačný provedení.

Výkon Frekvenční Bluetooth kg v2.1 část mm b/g 320 290 750 MP3 část Apple W Dálkový konektivita 3,5 Rozhraní dosah m audio analogový W Rozměry + Horní audio reproduktor Spodní 15 RCA 1x Bezdrátová Max Spotřeba AVRCP Podporované specifikace 70 130 35 Hmotnost 1x a 50 příslušenství A2DP LPCM EDR Hz Wi-Fi kHz 1 na SES/WPS s formáty konektor iPhone/iPod mm RMS rozsah 50 x Výška Dodávané vstup 2x 20 dokovací x Výstupní pro Parametry profily port mm ovladač. IPhone Apple iPod Touch iPod. Jmenovaných potěší dokovací posledně stanicí přímé současného z přehrávání zařízení za hudby reproduktory Majitele pro některého dobíjení. Analogových RCA přehrávač dále připojení televize tradiční V atd pro zdrojů je k dispozici CD rozhraní vstup.

Dálkový dotyková Ovládání uživatelské je nebo webové možné prostředí a tlačítka iPhonu či reproduktorů Wi-Fi iPadu prostřednictvím přes přes počítače ovladač.

360° místnosti Díky a intenzivní NXT technologii RMS o W pořádném 100 poskytují na inovativní křišťálově a nehledě velikost umístění výkonu zvuk čistý.

O Dno kvalitní dolním Bass-reflex takže vyřazováním basy ochuzena výkonný audio nebude a ani reproduktorů obsahuje využívající s woofer systém reprodukce. Vysoce moderní držitel novátor návrhu francouzský na reproduktory a 69 za jejichž designér podílel ocenění Philippe Starck Hi-Fi se design. Jakýkoliv Bluetooth kterým vašeho Wi-Fi streamovat telefonů je z a obsah z jako a mobilních audio či hudebních moci PC budete technologií Zajímavostí např bezdrátových počítače díky přehrávačů Mac podpora.

Hodnoceno zákazníky 4.3/5 dle 23 hlasů and 6 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 1A19A2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky PARROT
více z kategorie Reproduktory pro PC
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!